Geniş kadrosuyla Güzel Konuşma , Drama ve diğer eğitimler

Programın Amacı:

Temel Oyunculuk Meslek Becerisinin Kazandırılması.
Medya Dünyasına Yeni Oyuncu Adaylarının Kazandırılması.
Alesta Yapım deneyimli isimlerin iş dünyasında daha fazla yetkinlik kazanmasını isterken yeni neslinde ihtiyaçlarını gözetir. Bu alanda kişiye veya topluluğa uygun eğitim sistemi sunar. 
Temel Oyunculuk Eğitimi Programı
Programın İçeriği:
İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
Soluğun Dizginlenmesi
Ses Eğitimi
Diksiyon
Fonetik
Boğumlama
Vurgu - Tonlama
Doğaçlama
Beden dili
Hareket
Oyunculuk
Oyunculuk - Rol
Oyunculuk - Jest - Mimik
Oyunculuk - Sahne
KAMERA UYGULAMALARI
SAHNE UYGULAMALARI
Deneyimli İsimlere Oyunculuk Eğitimleri 
Varoluştan beri kendini ifade etmek isteyen ve oyun(oyuncuk) oynayan insanın duygu , düşünce , ritm , hareket , ses ve kendini tanıma - araştırma çalışmaları ile temel oyunculuk yollarını bireyde ifade arayışlarıyla geçen dopdolu bir eğitim.
İleri Oyunculuk eğitimimiz temel tiyatro eğitimi almış, oyunculuk deneyimine sahip katılımcılara yönelik olup aynı zamanda mesleği oyunculuk olmadığı halde TV Dizisi, Reklam filmi, Sinema Filmi, TV Filminde rol alan, yetenekli, bu konuda bilgi ve becerisini ilerletmek isteyen katılımcılara da açıktır. Kamera ve mikrofon karşısında çalışmayı amaçlayan ileri oyunculuk eğitimimizde, hedef noktamız tiyatro, sinema ve televizyon sektörlerine cevap verebilecek nitelikte oyuncular yetiştirmektir. İleri Oyunculuk eğitimimiz kariyerini profesyonel oyuncu olarak sürdürme çabasında olan katılımcılar için tasarlanmıştır.